Головне меню

Семінар PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 02 травня 2018, 08:16

Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної, навчально-виховної роботи на тему «Морально-духовне виховання учнів через призму національно-патріотичного виховання»

 

24 квітня 2018 року на базі Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено  районний семінар-практикум заступників директорів з виховної, навчально-виховної роботи на тему «Морально-духовне виховання учнів через призму національно - патріотичного виховання».  Педагогічний колектив школи надав  зразок створення цілісної моделі виховної системи на основі морально-духовних цінностей як орієнтовної для проектування моделі виховної системи загальноосвітнього закладу.

Привітала учасників семінару і побажала плідної праці І.Г.Нікітчук, методист районного методичного кабінету. Вона ознайомила присутніх з метою та завданнями семінару та наголосила, що завдяки  духовно-моральному вихованню у школярів сіються зернятка духовності, які формують молоде покоління із високоморальними цінностями.

У ході семінару директор школи  В.І. Полюхович  презентувала діяльність закладу, ознайомила з історією та традиціями школи, а заступник директора школи з виховної роботи  М.Д. Полюхович  у доповіді наголосила, що  духовно-моральне виховання  є невід’ємною сходинкою у вихованні дітей, тому школа тісно співпрацює з батьками, громадськими  організаціями та Серницьким монастирем.

Присутні мали можливість познайомитися з досвідом роботи вчителя географії  В.М. Клімович з теми «Формування громадянина-патріота на уроках географії»; вчителя християнської етики М.І.Полюхович з теми «Навчаю дітей Божим заповідям»; вчителя початкових класів Р.М.Полюхович з теми «Морально-духовне виховання учнів початкової школи на засадах гуманістичної психології».

Ділову гру з елементами тренінгу для педагогів «Прийоми і механізми духовно-морального виховання учнів» провела соціальний педагог закладу Н.М.Остапович.

Учасники семінару відвідали майстер-клас  з виготовлення символу до  Дня пам»яті та примирення  Т.С. Полюхович , керівника гуртка «Вишивка стрічкою» та «Інтелектуальний турнір ввічливості» у 5 класі  класного керівника О.Є.Полюхович.

Цікавим і змістовним видався  загальношкільний захід  «Серце - будинок духовно-моральних цінностей», який підготувала педагог-організатор О.Д.Мосійчук та заступник директора з виховної роботи М.Д.Полюхович.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 02 травня 2018, 08:26
 
Про проведення семінару PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:22

Проведено районний інформаційно-методичний семінар

з учителями математики

24 квітня 2018 року на базі Зарічненської загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів відбувся районний інформаційно-методичний семінар з учителями  математики 9-х класів закладів загальної середньої освіти району та Локницької ОТГ з теми "ДПА – 2018 з математики: новітні стратегії, формат та особливості підготовки учнів".

Метою заходу передбачалося опрацювання нормативних документів Міністерства освіти і науки України щодо порядку закінчення навчального року, проведення державної підсумкової атестації з математики у закладах загальної середньої освіти у 2017 – 2018 навчальному році; вироблення методичних рекомендацій щодо складання варіантів завдань на державну підсумкову атестацію з математики; забезпечення аналізу і виявлення проблем, які виникають при підготовці учнів до державної підсумкової атестації з математики, розробку шляхів з поліпшення підготовки учнів 9-х та 11-х класів до державної підсумкової атестації з математики; напрацювання практичного досвіду з питань удосконалення методики проведення уроку математики з урахуванням ефективних форм і методів навчання, які сприяють розвитку предметних компетентностей учнів у процесі підготовки до державної підсумкової атестації.

Висувалися завдання:

-       надати практичну допомогу вчителям математики і керівникам шкільних методичних об’єднань з питань закінчення 2017 – 2018 навчального року, організації і проведення державної підсумкової атестації з математики;

-       забезпечити науково-методичний супровід організації та проведення державної підсумкової атестації з математики у 2018 році;

- підвищити фаховий рівень учасників семінару з питань розвитку професійної компетентності щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації;

- обмінятися практичним досвідом з питань розвитку предметних компетентностей учнів у процесі підготовки до державної підсумкової атестації з математики.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Клімович Г.А. запропонувала увазі присутніх методичний порадник у формі комп’ютерної презентації з проблеми "Організаційно-методичні засади закінчення 2017 – 2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації з математики", що включав інформацію за сторінками нормативних документів з даного питання; актуальний інструктаж щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з математики у 9-х класах закладів загальної середньої освіти (основні типи завдань тесту і методика їх оцінювання, зразки варіантів завдань і бланків відповідей, процедура проведення, оформлення письмових робіт учнів тощо); технологію проведення державної підсумкової атестації з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання в 11-х класах (структура тесту, особливості оцінювання); спектральну гаму психолого-педагогічних порад учасникам освітнього процесу під час підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики з теми "Стрес. Варіанти його подолання". Крім того, методистом окреслено типові помилки, які допускають учні під час виконання завдань державної підсумкової атестації з математики, та шляхи їх подолання. У ході  віртуальної екскурсії по мережі Інтернет присутні отримали систематизовану інформацію про сучасні науково-методичні видання і каталог сайтів для вчителів та учнів з питань підготовки і проведення державної підсумкової атестації з математики.

З учасниками районного зібрання проведено практичне заняття з укладання варіантів завдань та заповнення бланку відповідей на завдання тесту для державної підсумкової атестації з математики, тренінг з оформлення та оцінювання розв'язку текстової задачі в  атестаційній роботі.

З методичними аспектами та складовими системи роботи закладу загальної середньої освіти в організації підготовки до державної підсумкової атестації у 2018 році ознайомила учасників семінару Костюкович Л.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Зарічненської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Питання самоорганізації вчителя математики у процесі повторення навчального матеріалу та підготовки учнів до державної підсумкової атестації висвітлила                                           Ковтунович Т.Є., вчитель математики Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Поради справжнього фахівця та своєчасна методична допомога часто стають тим життєдайним джерелом, яке дозволяє педагогу не тільки ефективно працювати, а й розкрити увесь свій потенціал. Саме такими цінними і мудрими були поради вчителів-практиків під час вернісажу педагогічних ідей з досвіду роботи над проблемою "Творчий пошук учителя як засіб підвищення продуктивності уроку математики щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації", зокрема Масюк О.В., Полюхович М.М., Полюховича В.С.,  вчителів математики Зарічненської, Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, які поділилися власними здобутками з питань: "Мотиваційне середовище на уроках математики як умова успішної підготовки учнів до державної підсумкової атестації", "Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках математики шляхом використання тестових завдань різної складності та різних когнітивних рівнів", "Засвоєння математичних знань шляхом організації самостійного тренування і самопідготовки учнів до державної підсумкової атестації".

Семінар-практикум завершився бліц-опитуванням учителів з метою виявлення проблем у роботі під час підготовки учнів до державної підсумкової атестації, підведенням підсумків роботи інструктивно-методичного семінару, прийняттям методичних рекомендацій.

Захід наочно продемонстрував, який значний і важливий об'єм роботи можна здійснити, якщо працювати спільно, послідовно та організовано. Кожен із педагогів, присутніх на семінарі, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності. Тож нехай цей шлях завжди увінчується успіхом, високими результатами.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:22
 
Навчання PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:15

Шановні колеги!

Факультет податкової поліції Університету державної фіскальної служби України,

ефективно та якісно проводить підготовку фахівців по захисту економічних інтересів Держави.

Навчання відбувається за унікальними по змісту освітніми програмами підготовки

випускників навчальних закладів, а саме шкіл, ліцеїв, коледжів, училищ, технікумів та ветеранів-учасників АТО.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:20
 
Конкурс левеня PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:20

Проведено Всеукраїнський фізичний

конкурс "Левеня – 2018" у Зарічненському районі

Конкурс "Левеня" — це Всеукраїнський інтелектуальний фізичний конкурс, який проводиться щорічно на початку квітня Львівським фізико-математичним ліцеєм серед учнів 7 – 11-х класів з метою популяризації природничих знань, перевірки фізичних умінь і навичок, інтуїції учнів під час розв’язування нестандартних задач з фізики, вдосконалення роботи з інтелектуально обдарованою молоддю, визначення найкращих юних фізиків України.

Цьогорічний  Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" проходив 18 квітня 2018 року. Його учасниками стали 185 учнів 7 – 11-х класів із 10 закладів загальної середньої освіти Зарічненського району та 1 закладу Локницької ОТГ, зокрема:

- Борівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 58 учнів,

- Вичівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 5 учнів,

- Зарічненської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 12 учнів,

- КЗ "Кутинська ЗОШ І – ІІІ ступенів" – 11 учнів,   .

- Кухітсько-Вільської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 39 учнів,

- Морочненської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 учень,

- Серницької ЗОШ І – ІІІ ступенів – 13 учнів,

- Бутівської ЗОШ І – ІІ ступенів – 3 учнів,

- Вовчицької ЗОШ І – ІІ ступенів – 4 учнів,

- Олександрівської ЗОШ І – ІІ ступенів – 6 учнів,

- Перекальської ЗОШ І – ІІ ступенів – 33 учні.

Конкурс дав можливість учням вкотре перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ із різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА. Цей конкурс саме для тих, хто  цікавиться фізикою, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, прагне помірятися силами з ровесниками з усієї України.

Проведення фізичного конкурсу сприяло ознайомленню учнів та їхніх наставників із сучасними тенденціями визначення рівня знань (оскільки конкурс проводиться у тестовій формі), змістом практично орієнтованих та експериментальних завдань, які дають можливість виявити в учнів навички дослідницької діяльності, продемонструвати здатність використовувати фізичне знання у практичній повсякденній діяльності людини.

Школярі району щорічно, починаючи з 2009 року, готуються та беруть участь у фізичному конкурсі. Підготовка до конкурсу сприяє розширенню кругозору, активізації пізнавальної діяльності, підвищенню стійкого інтересу до фізики. Учні залюбки виконують цікаві завдання. Для когось вони були легкими, комусь здавалися важкими, та незважаючи на всі труднощі, школярі залишилися задоволені заходом.

З року в рік збільшується кількість учасників конкурсу. За цим стоїть велика організаційна робота шкільних координаторів. Активними пропагандистами цьогорічного конкурсу у своїх школах стали Червінський Анатолій Семенович  (Борівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), Сидунець Анатолій Андрійович (Кухітсько-Вільська ЗОШ І – ІІІ ступенів), Мельник Світлана Василівна (Перекальська ЗОШ І – ІІ ступенів). Дякуємо вчителям фізики за високий рівень організації та проведення заходу, за небайдужість та прагнення до самовдосконалення.

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Сподіваємось, що участь у ньому дозволить глибше зрозуміти закономірності законів розвитку Природи, здобути ґрунтовні знання з фізики та добре підготуватися до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, успішної професійної кар’єри в конкурентному середовищі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:21
 
чемпіонат з шашок PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 березня 2018, 15:38

В період з 7 по 14 березня в м. Полтава проходив чемпіонат України з шашок-64

серед молоді

За першість змагалася українська молодь з 13 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та міста Києва

Розігрували 54 комплекти нагород у трьох вікових категоріях.

Вперше на такому рівні брала участь і представниця Зарічненщини - учениця 8 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Надія Львова, здобувши перемогу на чемпіонаті району  та зайнявши перше місце у чемпіонаті області в особистому заліку..

Мета цього чемпіонату - популяризація шашок серед молоді, визначення чемпіона України і відбір  учасників на міжнародні змагання.

Серед дівчат у відповідній віковій категорії всі учасниці вже не вперше грали  на такому високому рівні і, відповідно, мали  перші розряди, КМС, МС, які  ще з 5-6 річного віку готувались до змагань зазначеного рівня.

Кожна партія на чемпіонаті проходила з великим хвилюванням. Кожна нічия, поразка та перемога - неоціненний досвід для нас.

Цьогоріч під  час всіх ігор Надія виконала норматив ІІ розряду, зігравши 32 партії.

Вітаємо Надію з перемогою, бажаємо невичерпної енергії, натхнення на шляху до нових звершень, плідної діяльності та здійснення заповітних мрій!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 24
Copyright 2010. Design by Petrovets.