Головне меню

Освітяни Зарічненщини прийняли участь у обласних змаганнях зі спортивного туризму PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 27 вересня 2017, 14:51

 

 

З 23-го по 26 вересня на території бази відпочинку озера Білого, Володимирецького району, Рівненської області відбулись обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників управлінь, відділів освіти, навчально-виховних закладів та серед ветеранів турииму.

У туристичних змаганнях серед команд відділів, управлінь освіти наша команда посіла 6 місце. До складу команди входили: Полюхович Оксана Олексіївна, Полюхович Олександр Васильович, Полюхович Юлія Леонідівна, Ходневич Леонтій Трохимович – методист відділу освіти.

Команду вчителів очолив Дичук Микола Миколайович – вчитель Неньковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. До складу команди увійшли такі вчителі : Репецький Володимир Васильович, Швед Анатолій Ілліч, Бай Тетяна Василівна, Коберник Лариса Вікторівна, Дем’янчук Сергій Адамович.

Серед 16 команд навчальних закладів області вчителі Зарічненщини зайняли 12 місце. Отож, вітаємо всіх туристів району причетних до цього виду спорту та всіх учасників команд  з Всесвітнім днем туризму.

Останнє оновлення на Середа, 27 вересня 2017, 15:05
 
Війскові в навчальних закладах PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 вересня 2017, 11:45

Представниками оперативного командування Захід протягом вересня 2017 року у навчальних закладах Зарічненського району проводяться лекції, показово-навчальні заходи з учнями 10-11 класів з військової справи.

Учні мають змогу ознайомлюватись зі стрілецькою зброєю та відпрацювати механізм розборки автоматів Калашникова.

 
Вітання з Днем Знань PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 14:54

Шановні освітяни!Щиро вітаю вас із прекрасним вересневим святом першого     дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.

Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – середньої, вищої, школи життя. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для педагогів та батьків. Проте для усіх це – відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до нових знань, сподівань і звершень.

Упевнений, що цей першовересень принесе нові здобутки й перемоги, а спільна праця, єдність думок та наполегливість стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти.

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Будьте мудрими! Нехай у вас і ваших дітей в житті завжди буде місце для знання, добра, які завжди допомагають впоратися  з новими викликами сучасного життя. А новий навчальний рік принесе гарний настрій укожен освітній заклад, кожну родину та кожне серце!


Із вдячністю і повагою до Вас

начальник   відділу освіти

Зарічненської районної

державної адміністрації

Павло Володимирович Мельник

Останнє оновлення на Четвер, 31 серпня 2017, 14:57
 
Виховання патріотів України - спільна справа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 вересня 2017, 11:38

Представниками оперативного командування Захід проведено вручення керівникам Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зарічненського НВК Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія, Неньковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кухітсько-Вільській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Млинківській ЗОШ І-ІІІ ступенів серії плакатів історії українського війська, героїв України та 2 комплектів для кабінетів Захисту Вітчизни .

Навчальні заклади приступили до оформлення та надання естетичного стану даним матеріалам.Останнє оновлення на П'ятниця, 15 вересня 2017, 17:41
 
СЕРПНЕВІ ПЕДАГОГІЧНІ СТУДІЇ PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 09:08

СЕРПНЕВІ ПЕДАГОГІЧНІ СТУДІЇ

29 та 30 серпня 2017 року проведено Серпневі педагогічні студії працівників освіти Зарічненщини.

У заходах взяли участь працівники районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної  адміністрації, керівники навчальних закладів району та їх заступники, учителі…

Учасники студій (працювало 23 секції) обговорили питання, що стосуються змін в галузі освіти, зокрема: оновлення змісту освіти, перехід від знаннєвої парадигми до компетентнісної, особливості інтегрованого навчання, надання свободи у діяльності вчителя, науково-методичного супроводу освітніх навчальних  закладів, формування нового освітнього середовища. Увагу акцентували на сутності змін у початковій школі, пілотуванні нового Державного стандарту початкової загальної освіти, оновлених програмах 5 – 9 класів, запровадженні компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів, реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі. Серед висвітлених питань – пріоритети виховання особистості в умовах  створення Нової української школи, оновлення змісту історичної освіти як основи формування національної свідомості, пріоритети діяльності психологічної служби та багато інших.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 24
Copyright 2010. Design by Petrovets.