Головне меню

Семінар PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 02 травня 2018, 08:16

Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної, навчально-виховної роботи на тему «Морально-духовне виховання учнів через призму національно-патріотичного виховання»

 

24 квітня 2018 року на базі Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено  районний семінар-практикум заступників директорів з виховної, навчально-виховної роботи на тему «Морально-духовне виховання учнів через призму національно - патріотичного виховання».  Педагогічний колектив школи надав  зразок створення цілісної моделі виховної системи на основі морально-духовних цінностей як орієнтовної для проектування моделі виховної системи загальноосвітнього закладу.

Привітала учасників семінару і побажала плідної праці І.Г.Нікітчук, методист районного методичного кабінету. Вона ознайомила присутніх з метою та завданнями семінару та наголосила, що завдяки  духовно-моральному вихованню у школярів сіються зернятка духовності, які формують молоде покоління із високоморальними цінностями.

У ході семінару директор школи  В.І. Полюхович  презентувала діяльність закладу, ознайомила з історією та традиціями школи, а заступник директора школи з виховної роботи  М.Д. Полюхович  у доповіді наголосила, що  духовно-моральне виховання  є невід’ємною сходинкою у вихованні дітей, тому школа тісно співпрацює з батьками, громадськими  організаціями та Серницьким монастирем.

Присутні мали можливість познайомитися з досвідом роботи вчителя географії  В.М. Клімович з теми «Формування громадянина-патріота на уроках географії»; вчителя християнської етики М.І.Полюхович з теми «Навчаю дітей Божим заповідям»; вчителя початкових класів Р.М.Полюхович з теми «Морально-духовне виховання учнів початкової школи на засадах гуманістичної психології».

Ділову гру з елементами тренінгу для педагогів «Прийоми і механізми духовно-морального виховання учнів» провела соціальний педагог закладу Н.М.Остапович.

Учасники семінару відвідали майстер-клас  з виготовлення символу до  Дня пам»яті та примирення  Т.С. Полюхович , керівника гуртка «Вишивка стрічкою» та «Інтелектуальний турнір ввічливості» у 5 класі  класного керівника О.Є.Полюхович.

Цікавим і змістовним видався  загальношкільний захід  «Серце - будинок духовно-моральних цінностей», який підготувала педагог-організатор О.Д.Мосійчук та заступник директора з виховної роботи М.Д.Полюхович.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 02 травня 2018, 08:26
 
Copyright 2010. Design by Petrovets.