Головне меню

Конкурс левеня PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:20

Проведено Всеукраїнський фізичний

конкурс "Левеня – 2018" у Зарічненському районі

Конкурс "Левеня" — це Всеукраїнський інтелектуальний фізичний конкурс, який проводиться щорічно на початку квітня Львівським фізико-математичним ліцеєм серед учнів 7 – 11-х класів з метою популяризації природничих знань, перевірки фізичних умінь і навичок, інтуїції учнів під час розв’язування нестандартних задач з фізики, вдосконалення роботи з інтелектуально обдарованою молоддю, визначення найкращих юних фізиків України.

Цьогорічний  Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" проходив 18 квітня 2018 року. Його учасниками стали 185 учнів 7 – 11-х класів із 10 закладів загальної середньої освіти Зарічненського району та 1 закладу Локницької ОТГ, зокрема:

- Борівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 58 учнів,

- Вичівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 5 учнів,

- Зарічненської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 12 учнів,

- КЗ "Кутинська ЗОШ І – ІІІ ступенів" – 11 учнів,   .

- Кухітсько-Вільської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 39 учнів,

- Морочненської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 учень,

- Серницької ЗОШ І – ІІІ ступенів – 13 учнів,

- Бутівської ЗОШ І – ІІ ступенів – 3 учнів,

- Вовчицької ЗОШ І – ІІ ступенів – 4 учнів,

- Олександрівської ЗОШ І – ІІ ступенів – 6 учнів,

- Перекальської ЗОШ І – ІІ ступенів – 33 учні.

Конкурс дав можливість учням вкотре перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ із різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА. Цей конкурс саме для тих, хто  цікавиться фізикою, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, прагне помірятися силами з ровесниками з усієї України.

Проведення фізичного конкурсу сприяло ознайомленню учнів та їхніх наставників із сучасними тенденціями визначення рівня знань (оскільки конкурс проводиться у тестовій формі), змістом практично орієнтованих та експериментальних завдань, які дають можливість виявити в учнів навички дослідницької діяльності, продемонструвати здатність використовувати фізичне знання у практичній повсякденній діяльності людини.

Школярі району щорічно, починаючи з 2009 року, готуються та беруть участь у фізичному конкурсі. Підготовка до конкурсу сприяє розширенню кругозору, активізації пізнавальної діяльності, підвищенню стійкого інтересу до фізики. Учні залюбки виконують цікаві завдання. Для когось вони були легкими, комусь здавалися важкими, та незважаючи на всі труднощі, школярі залишилися задоволені заходом.

З року в рік збільшується кількість учасників конкурсу. За цим стоїть велика організаційна робота шкільних координаторів. Активними пропагандистами цьогорічного конкурсу у своїх школах стали Червінський Анатолій Семенович  (Борівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), Сидунець Анатолій Андрійович (Кухітсько-Вільська ЗОШ І – ІІІ ступенів), Мельник Світлана Василівна (Перекальська ЗОШ І – ІІ ступенів). Дякуємо вчителям фізики за високий рівень організації та проведення заходу, за небайдужість та прагнення до самовдосконалення.

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Сподіваємось, що участь у ньому дозволить глибше зрозуміти закономірності законів розвитку Природи, здобути ґрунтовні знання з фізики та добре підготуватися до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, успішної професійної кар’єри в конкурентному середовищі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:21
 
Copyright 2010. Design by Petrovets.