Головне меню

чемпіонат з шашок PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 березня 2018, 15:38

В період з 7 по 14 березня в м. Полтава проходив чемпіонат України з шашок-64

серед молоді

За першість змагалася українська молодь з 13 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської та міста Києва

Розігрували 54 комплекти нагород у трьох вікових категоріях.

Вперше на такому рівні брала участь і представниця Зарічненщини - учениця 8 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Надія Львова, здобувши перемогу на чемпіонаті району  та зайнявши перше місце у чемпіонаті області в особистому заліку..

Мета цього чемпіонату - популяризація шашок серед молоді, визначення чемпіона України і відбір  учасників на міжнародні змагання.

Серед дівчат у відповідній віковій категорії всі учасниці вже не вперше грали  на такому високому рівні і, відповідно, мали  перші розряди, КМС, МС, які  ще з 5-6 річного віку готувались до змагань зазначеного рівня.

Кожна партія на чемпіонаті проходила з великим хвилюванням. Кожна нічия, поразка та перемога - неоціненний досвід для нас.

Цьогоріч під  час всіх ігор Надія виконала норматив ІІ розряду, зігравши 32 партії.

Вітаємо Надію з перемогою, бажаємо невичерпної енергії, натхнення на шляху до нових звершень, плідної діяльності та здійснення заповітних мрій!

 
Copyright 2010. Design by Petrovets.