Головне меню

Семінар PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 21 лютого 2018, 08:47

 

Семінар – практикум

для працівників психологічної служби

Соціально - психологічна служба – важлива частина цілісної системи освіти, яка поєднує в собі науковий, прикладний, практичний та організаційний аспекти. Діяльність психологічної служби спрямована на вирішення соціально-значущих проблем учасників освітнього процесу.

Саме тому 15 лютого   2018 року на базі Вичівської ЗОШ І-ІІІст. був проведений семінар – практикум з працівниками психологічної служби на тему: « Психолого – педагогічний  супровід розвитку творчого потенціалу учня шляхом формування творчої особистості вчителя». Метою семінару  було обговорити теоретичні і практичні  аспекти організації психолого – педагогічного супроводу розвитку творчого потенціалу учасників навчально – виховного процесу. Директор школи Костюкович Тетяна Миколаївна привітала учасників семінару та  розказала про співпрацю психологічної служби і адміністрації ЗНЗ. З презентацією «Net – Generation… Покоління вільних та самотніх» виступила методист РМК відділу освіти  Бабич Людмила Станіславівна. Методи роботи працівників психологічної служби  з різними типами сімей окреслила Полюхович Аліна Іванівна практичний психолог Олександрівської ЗОШ І-ІІст.

Цікавою та продуктивною була практична частина семінару, у якій досвідом своєї роботи поділилися соціальний педагог Войтович Тетяна Святославівна та практичний психолог Оленіч Світлана Сергіївна. Їхні тренінги викликали в учасників семінару особливий інтерес.  Слід відзначити професіоналізм педагогів, творче натхнення, бажання шукати нові шляхи для підвищення результативності навчально-виховного процесу в школі.

Родзинкою семінару стали інсценізації казки на новий лад « Телесик» та вистава « Кайдашева сім’я». Дані інтерактивні методи були продемонстровані як приклад того, що можна використати на уроках та у позакласній роботі. Виступи були емоційні, цікаві, практичного спрямування.

Програма семінару була насиченою й корисною. Зустріч пройшла на засадах конструктивної роботи, обміном думок та пропозицій.

 

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 08:55
 
Copyright 2010. Design by Petrovets.