Головне меню

Учитель року – 2018 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 08:26

Конкурс «Учитель року – 2018» відкрив нові обрії,

нові можливості та нові імена

в освітньому літописі Зарічненщини

14 лютого 2018 року відділ освіти  Зарічненської районної державної адміністрації радо зустрічав людей найшляхетнішої професії – педагогів.

За участю голів Зарічненської районної державної адміністрації та Зарічненської районної ради, начальника відділу освіти відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, лауреатів та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Цей Конкурс має давню історію і завдяки йому чимало талановитих вчителів змогли продемонструвати свої напрацювання та новаторські ідеї.

У цьому році Конкурс проходив у 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Учасники продемонстрували високий професіоналізм та компетентність.

Учитель – це той, хто впевнено веде тернистим шляхом знань, огортаючи вірою у прекрасні вчинки, прикриваючи добротою зневіру, шукаючи майбутні переконання на сторінках історії, крокуючи назустріч майбутньому, сповненому щирих помислів у правильності вибору, та стверджувально, але невимушено, виховує патріота, юного українця, молоду генерацію великої держави – України.

Захід розпочався феєричним виступом наймолодших вихованців Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», які своєю дитячою безпосередністю, прекрасним виконанням номерів створили святкову атмосферу та подарували яскраві моменти.

Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Мельник, вітаючи конкурсантів та присутніх, наголосив, що на виконання Указу Президента України Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться з 1995 року з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. Павло Володимирович  висловив думку про те, що Зарічненщина  – це благодатний край, який славиться прекрасними освітянами, митцями, творчими та обдарованими учнями.

Анатолій Федорович Смаглюк, голова Зарічненської районної державної адміністрації, привітав поважну педагогічну громаду і наголосив, що вчитель – це найшановніша професія в суспільстві. Адже кожна особистість завдячує їм своїми досягненнями та здобутками. Побажав учителям гарних учнів, позитиву та віри у свої сили.

Аркадій Аркадійович Місюра, голова Зарічненської районної ради, акцентував увагу на тому, що кожен      педагог – унікальний, але той, хто має талант, поєднує його із мудрістю, наполегливістю, отримує вагомі результати. Сьогодні у цій залі присутні педагоги, які довели, що віра у свої сили, фахова майстерність, креативність допомагають буденну вчительську працю перетворити на захоплюючу подорож невідомими шляхами.

Серед цьогорічних переможців:

у номінації «Українська мова та література»:

І місце – Репецька Людмила Василівна, учитель української мови та літератури Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Бабич Оксана Афанасіївна, учитель української мови та літератури Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Червінська Олена Павлівна, учитель української мови та літератури Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

у номінації «Фізика»:

І місце – Чередько Дмитро Адамович, учитель фізики Серницької  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Чугай Олександр Миколайович, учитель фізики Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

у номінації «Фізична культура»:

І місце – Масюк Віктор Іванович, учитель фізичної культури Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Борейчук Леонід Васильович, учитель фізичної культури Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Дивульський Юрій Юрійович, учитель фізичної культури Річицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

Переможців Конкурсу було відзначено грамотами відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації та грошовими винагородами.

Завершальним акордом урочистого святкового дійства стала неперевершена композиція у виконанні юних вихованців Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

Шановні учителі! Пишаємося вами та щиро бажаємо благополуччя і радості, любові і злагоди, натхнення й успіху!


Завідувач районного методичного кабінету               Л. Бабич

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 09:56
 
Copyright 2010. Design by Petrovets.