Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
Зустріч з молодими освітянами району PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 листопада 2013, 08:42

У цьому навчальному році освітянську галузь району поповнив 31    молодий  спеціаліст. Це, в основному, випускники Рівненського державного гуманітарного університету.

08 листопада 2013 року відбулася перша творча зустріч, під час якої вони мали можливість познайомитися, поспілкуватися і отримати натхнення для професійного становлення.

Зустріч розпочалася привітанням вихованців Зарічненського НВК Ярошук Марійки та Март Катерини, неодноразових переможців районних та обласних конкурсів дитячої творчості.

Молодих колег привітали начальник управління освіти, молоді та спорту Мосійчук Анатолій Миколайович та завідувач навчально-методичного центру Сарич Світлана Павлівна.

Цікавими і змістовними були виступи педагогічних майстрів району:

-         Бабича Г.М., вчителя-методиста української мови та літератури Зарічненського НВК;

-         Полюхович Н.С., вчителя історії Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів;

-         Корнійчук В.А., вчителя-методиста світової літератури та етики Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

-         Марчук М.М., вчителя початкових класів Зарічненського НВК.

Безперечно, що завдяки цій зустрічі молоді освітяни мали змогу чітко усвідомити такі істини:

-         немає праці складнішої та відповідальнішої, ніж праця вчителя;

-         сучасний ритм життя вимагає від учителя безперервного професійного навчання та зростання;

-         учитель повинен надихати своїх учнів на навчання та творчість;

-         він повинен володіти професійними педагогічними вміннями й навичками, інноваційними технологіями навчання і виховання;

-         учитель повинен прагнути зацікавити дітей своїм предметом;

-         виробляти свій індивідуальний стиль спілкування з дітьми, колегами, адміністрацією школи та батьками тощо.

Зустріч відбулася в атмосфері щирості, святковості та позитивних емоцій.

Детальніше...
 
Iнструктивно-методична нарада для керівників дошкільних навчальних закладів району PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 листопада 2013, 08:33

13 листопада 2013року  навчально-методичним центром  управління освіти, молоді та спорту Зарічненської райдержадміністрації спільно із працівниками управління проведено   інструктивно-методичну нараду для керівників дошкільних навчальних закладів району. Заступником начальника С.Процюком було проаналізовано стан інформаційно-комп’ютерного забезпечення дошкільних закладів району, визначено шляхи створення веб-сайтів та електронної черги у ДНЗ.Учасниками наради визнано, що одним із важливих  напрямів діяльності керівників на сучасному етапі,є впровадження інновацій в систему методичної підготовки педагогічних  працівників. Завідувачем навчально-методичного центру С.Сарич зроблено акцент на тому,що усі напрями методичної і інноваційної роботи мають бути побудовані на основі системного моніторингу .

Разом з тим під  час  наради обговорено проблеми створення безпечних умов для життєдіяльності дошкільників,  психологічного супроводу освітньо-виховного процесу, особливостей проведення атестації керівників у 2013- 2014н.р.

 

 
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 листопада 2013, 13:53

Напередодні Дня української писемності та мови на базі Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів  06 листопада 2013 року проведено другий (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 108 учасників із 29 загальноосвітніх навчальних закладів району

 

 

 

Переможцями конкурсу стали:

 

5 клас

І місце  –  Мойсієвич Олена Олександрівна, Бродницька  загальноосвітня школа І-ІІcтупенів

ІІ місце –  Татусь Роман, Кутинськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце –  Полюхович Любов, Вовчицька  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Ковенько Назар, Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Слободянюк Олександр, Новорічицьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Детальніше...
 
Творча зустріч очільників обласної методичної служби на Зарічненщині PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 01 жовтня 2013, 06:12

25-26 вересня 2013 року на базі освітніх закладів району відбулося обласне засідання майстер-класу завідувача навчально-методичного центру Зарічненської райдержадміністрації Сарич Світлани Павлівни з теми «Система науково-методичного супроводу формування конкурентоздатного педагогічного фахівця для побудови якісно орієнтованого освітнього простору».

Засідання відкрила проректор Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Мельник Надія Адамівна.

Освітянський почерк роботи навчально-методичного центру окреслив начальник управління освіти, молоді та спорту Мосійчук Анатолій Миколайович, а завідувач навчально-методичного центру Сарич Світлана Павлівна презентувала систему роботи із питань забезпечення інноваційної діяльності районної методичної служби як головного чинника творення нової філософії життя педагога району.

Учасники засідання мали змогу також ознайомитися із кращим досвідом і напрацюванням педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів району, зокрема Серницької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  із питань впровадження інформаційно-комп׳ютерних технологій; (керівники Полюхович В.І, Полюхович І.В.) Зарічненського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" із проблем створення  інноваційного середовища як умови розвитку конкурентоздатного педагогічного фахівця та творчої особистості дитини (Саган В.П., Павлович В.В., Дробко І.В.), Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із проблем створення та функціонування якісно орієнтованого освітнього просторусучасної сільської школи: здобутки, досвід і проблеми (Корнійчук Т.М., Тишковець З.О.); Морочненської (Кравчук О.А, Тишковець М.М.) та Нобельської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів із проблем формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя в умовах сільської школи.

Досвід роботи районної методичної служби із питань науково-методичного супроводу формування конкурентоздатного  педагогічного фахівця для побудови якісно орієнтованого освітнього просторузанесено до картотеки педагогічного досвіду РОІППО.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 24 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.