Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
Інструктивно-методична нарада з учителями фізики та астрономії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 28 листопада 2013, 08:53

19 листопада 2013 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулася інструктивно-методична нарада з учителями фізики та астрономії, на якій були розглянуті такі питання:

1. Актуальні проблеми організації навчально-виховного процесу з фізики та астрономії у 2013 – 2014 н.р. Презентація «Методичного порадника» для вчителів природознавства, які викладають у 5 класах за новим Державним стандартом.

2. Підготовка педагога до реалізації змістової лінії «Природознавство»  Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти на уроках фізики та астрономії.

3. Сучасний урок фізики з урахуванням вимог нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

4. Перспективна модель роботи з обдарованими дітьми в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2013 – 2014 н.р.

5. Специфіка організації навчально-виховного процесу з фізики в умовах запровадження ЗНО.

6. ІТ-компетентність як складова професійної педагогічної компетентності сучасного вчителя фізики. Комплексне використання прикладного програмного забезпечення на уроках фізики та астрономії – необхідна умова підвищення результативності навчання.

7. Елементи технології навчання як дослідження на уроках фізики.

8. Про організацію безпечної роботи в кабінеті фізики, проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності та оформлення відповідної документації.

Детальніше...
 
Інструктивно-методична нарада з учителями інформатики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 28 листопада 2013, 08:48

20 листопада 2013 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулася інструктивно-методична нарада з учителями інформатики, на якій були розглянуті такі питання:

1. Освітня галузь «Технології» та психолого-педагогічні особливості викладання інформатики в початкових класах за новою програмою «Сходинки до інформатики».

2.  Особливості впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти і нової програми з інформатики у 5 класі.

3.  Навчально-методичні комплекси для забезпечення навчально-виховного процесу з інформатики у 5-х класах. Реалізація компетентністного підходу у підручниках з інформатики для 5-го класу.

4. Сучасний урок інформатики з урахуванням вимог нового Державного стандарту.

5.  Шляхи удосконалення психолого-педагогічної підготовки і професійної компетентності вчителів інформатики в умовах модернізації шкільної освіти в контексті нових Державних стандартів.

6. Перспективна модель роботи з обдарованими дітьми з інформатики в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2013 – 2014 н.р.

7. Освітні можливості комп’ютерної мережі як складової формування інформаційної  компетентності  вчителя та учня. Використання вебінарів в освітній діяльності вчителя.

8. Про організацію безпечної роботи в кабінеті інформатики, проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності та оформлення відповідної документації.

9. Про атестацію та курсову перепідготовку вчителів інформатики району у 2013 – 2014 н.р. Про організацію самоосвітньої роботи вчителів інформатики в міжкурсовий період (узгодження проблемних тем, над якими працюють учителі). Портфоліо вчиталя як засіб оцінки його професійної компетентності.

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2013, 08:53
Детальніше...
 
Інструктивно-методична нарада з учителями математики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 28 листопада 2013, 08:41

18 листопада 2013 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбулася інструктивно-методична нарада з учителями математики, на якій були розглянуті такі питання:

1.  Навчально-методичне забезпечення навчання математики у 5-х класах у 2013 – 2014 н.р. Теоретичні та методичні засади реалізації нового Державного стандарту з освітньої галузі «Математика» у новій програмі з математики для 5-х класів.

2.   Організація навчально-виховного процесу та особливості вивчення  математики у 5-х класах у 2013 – 2014 н.р.

3.  Наступність при вивченні математики. Вимоги до загальноосвітньої підготовки з математики учнів 4-х класів.

4.  Формування предметних математичних компетентностей. Порівняльний аналіз державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів 5-х класів за старою та новою програмами з математики.

5.  Психолого-педагогічні особливості адаптації учнів п'ятого класу до навчання в основній школі.

6.  Проектування уроку математики в умовах  модернізації змісту освіти та впровадження нових технологій навчання.

7.  Шляхи формування компетентності вчителя з питань використання  здоров’язбережувальних, інформаційних та ігрових технологій на уроках математики у 5-х класах.

Детальніше...
 
Зустріч вчителів-словесників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 28 листопада 2013, 08:35

21 листопада 2013 року на базі Зарічненського НВК "ЗОШ І ступеня – гімназія" відбулася інструктивно-методична нарада вчителів української мови та літератури, під час якої завідувач навчально-методичного центру С.Сарич інформувала учительську аудиторію з таких питань:

-    програмно-методичне забезпечення формування пізнавальної самостійності учнів у процесі вивчення української мови та літератури;

-    про підсумки ІІ етапу IV  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка;

-    рекомендації щодо написання олімпіадних творчих завдань учнів з української мови та літератури;

-    заходи щодо відзначення200-річчя  Т.Г. Шевченка.

У рамках наради також було проведено майстер-клас вчителя-методиста Новорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушко Л.І. із питання "Системний підхід  у формуванні мовної грамотності та якісної підготовки школярів до ЗНО".

Крім того, вчителі словесники змогли  ознайомитися із досвідом роботи колег із проблем:"Психолого-педагогічний супровід проектної діяльності вчителя-словесника" (Погорілець Г.П., вчитель Кухченської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та "Вивчення творчої особистості митця методом проектів"(Музичко Т.В., вчитель Бродницької ЗОШ І-ІІ ступенів).

Учасники наради ознайомилися із новинами науково-методичної літератури, а також обговорили коло актуальних питань щодо узагальнення і систематизації матеріалу як засобу підготовки учнів до ЗНО.

Підсумком роботи вчителів-словесників стало вироблення відповідних методичних рекомендацій.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.