Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 18 грудня 2013, 13:22

На базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів 7 – 11-х класів.

В олімпіаді  взяли участь 67 учнів  (7 клас – 15, 8 клас –  17, 9 клас –  14, 10 клас – 10, 11 клас –  11) із 21 загальноосвітнього навчального закладу району.

Переможцями стали:

- Волочнюк Максим – учень 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Полюхович Микола – учень 8 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Максимчук Олена – учениця 9 класу Неньковицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Корець Роман – учень 10 класу Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ – ІІІ ступенів;

- Лиховид Світлана – учениця 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

 
Відбувся ІІ етапВсеукраїнськоїучнівськоїолімпіади з астрономії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 грудня 2013, 08:06

На базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії серед учнів 10 – 11-х класів.

В олімпіаді  взяли участь 11 учнів  (10 клас – 5, 11 клас –  6) із 6 загальноосвітніх навчальних закладів району (Зарічненська, Кутинська, Кухітсько-Вільська, Неньковицька,  Серницька ЗОШ, Зарічненський НВК).

Переможцями стали:

- Полюхович Тетяна, учениця 10 класу Серницької ЗОШ І – ІІІ ступенів:

- Місюра Анатолій, учень 11 класу Зарічненського НВК «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

 
Педагогічні читання «Ідеї В.Сухомлинського у діалозі з сьогоденням» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 грудня 2013, 08:02

У рамках заходів, присвячених 95 річниці з дня народження В.О.Сухомлинського, навчально-методичним центром управління освіти, молоді та спорту  Зарічненської   райдержадміністрації проведено педагогічні читання.  Учителів початкових класів із загальноосвітніх навчальних закладів району об»єднала ідея  провести своєрідний «діалог» вчителів-сучасників з педагогом-гуманістом, публіцистом, автором  літературних творів для дітей, майстром педагогічної справи В.Сухомлинським.  Розпочала зустріч завідувач навчально-методичним  центром  Сарич С.П., яка довела, що в умовах модернізації  початкової освіти ідеї видатного педагога набувають особливої  ваги і мають творчо реалізовуватися в практиці роботи учителів з молодшими школярами.  Учасниками педчитань обговорено широке коло  проблемних питань, розв׳язанню  яких допомагає педагогічна спадщина В.Сухомлинського.  Зокрема, проблеми  морального, сімейного виховання, формування позитивної  мотивації на здоровий спосіб життя, розвитку творчого потенціалу молодших школярів, використання літературної спадщини  педагога. Змістовними були виступи  Кирикович В.О.                            ( Привітівська ЗОШ І-ІІ ст.), Груші Л.П.( Зарічнеська ЗОШ І-ІІ ст.); Татусь С.І. (Кутинська ЗОШ І-ІІІст.); Крилюк Л.М.(Неньковицька ЗОШ І-ІІІ ст.);Селіванової Л.Г.(Зарічненський НВК «Загальноосвітян школа І ступеня-гімназія»); Мельникович Л.Д.( Вовчицька ЗОШ І-ІІст.).

Детальніше...
 
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 грудня 2013, 07:59

На базі Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ – ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів 8 – 11-х класів.

В олімпіаді  взяли участь 9 учнів  (8 клас – 2, 9 клас – 2, 10 клас – 2, 11клас –  3) із 3 загальноосвітніх навчальних закладів району (Зарічненська, Серницька ЗОШ, Зарічненський НВК).

За результатами олімпіади сформовано команду для участі у ІІІ етапі у складі 3 учнівСерницької ЗОШ І – ІІІ ступенів(Полюховича Максима – 8 клас, Горбачевського Євгенія – 9 клас, Остаповича Миколи – 11 клас) і 1 учня Зарічненського НВК «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» (Безменської Анастасії – 10 клас).

 

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.