Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
ОСВІТЯНИ ЗАРІЧНЕНЩИНИ ЗІБРАЛИСЬ НА ТРАДИЦІЙНУ СЕРПНЕВУ КОНФЕРЕНЦІЮ PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 08:58

ОСВІТЯНИ ЗАРІЧНЕНЩИНИ  ЗІБРАЛИСЬ

НА ТРАДИЦІЙНУ СЕРПНЕВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

У ці передвересневі дні освітянська спільнота району зібралася для того, щоб у колі однодумців  підвести підсумки діяльності освітніх установ за минулий  навчальний рік та накреслити значущі орієнтири роботи на перспективу.

Під час пленарного засідання серпневої конференції з доповіддю «Про підсумки розвитку освіти Зарічненщини у 2016 – 2017  навчальному  році та пріоритетні напрямки на новий навчальний рік» виступив начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Володимирович Мельник. Керівник освітянської галузі відзначив, що основними орієнтирами на шляху розвитку освітньої системи району є якість освіти і рівний доступ до неї всіх громадян, забезпечення функціонування єдиного інформаційного простору, упровадження інноваційних технологій у навчання  на шляху створення Нової української школи.

Координувала роботу Серпневої конференції працівників освіти почесна президія, до складу якої увійшли: Ширінга Сергій Федорович, заступник голови Зарічненської районної  державної адміністрації;  Філончук Леонід Михайлович, заступник голови Зарічненської районної ради; Мельник Павло Володимирович, начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації; Кіковська Тетяна Олександрівна, голова районної ради профспілки працівників освіти; Бабич Людмила Володимирівна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації. Також у роботі Серпневої конференції брали участь керівники закладів освіти району та їх заступники, інші категорії педагогічних працівників.

Зі словами вітання з нагоди  нового навчального року та Дня знань звернулися Сергій Федорович Ширінга, заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації та  Леонід Михайлович Філончук,  заступник голови Зарічненської  районної ради.


В обговоренні доповіді взяли участь Стрілкова Л.Д., директор Зарічненської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів,                            Когаль С.П., заступник директора     з  виховної роботи Неньковицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів, Войтович В.А., директор Бутівської загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів, Бай Л.М., завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко»         с. Неньковичі, Ковтунович В.Т., директор Дібрівської загальноосвітньої І – ІІІ ступенів, Безменська Н.М., директор Будинку учнівської молоді.

За доброю традицією відбулося   нагородження працівників освітньої галузі Зарічненщини Почесними грамотами  управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, подяками Зарічненської районної державної адміністрації та Зарічненської районної ради, грамотами та подяками відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації за високу результативність у роботі з  обдарованою учнівською молоддю. Відзначено також трудові колективи, які на належному рівні забезпечили підготовку своїх навчальних закладів до нового навчального року.


За підсумками роботи конференції прийнято ухвалу, у якій визначено пріоритетні завдання діяльності навчальних закладів у цьому навчальному році.

Останнє оновлення на Четвер, 31 серпня 2017, 09:05
 
Програма районної серпневої конференції 2017 року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 серпня 2017, 12:50

Переглянути/завантажити

 
Ухвала - 2017 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 серпня 2017, 12:47

Переглянути/завантажити

Останнє оновлення на Неділя, 27 серпня 2017, 12:49
 
Доповідь начальника відділу освіти Зарічненської РДА на серпневу конференцію 2017 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 серпня 2017, 12:34

Переглянути/завантажити

Останнє оновлення на Неділя, 27 серпня 2017, 12:44
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.