Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
Виховання патріотів України - спільна справа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 вересня 2017, 11:38

Представниками оперативного командування Захід проведено вручення керівникам Серницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зарічненського НВК Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія, Неньковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кухітсько-Вільській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Млинківській ЗОШ І-ІІІ ступенів серії плакатів історії українського війська, героїв України та 2 комплектів для кабінетів Захисту Вітчизни .

Навчальні заклади приступили до оформлення та надання естетичного стану даним матеріалам.Останнє оновлення на П'ятниця, 15 вересня 2017, 17:41
 
Вітання з Днем Знань PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 14:54

Шановні освітяни!Щиро вітаю вас із прекрасним вересневим святом першого     дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.

Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – середньої, вищої, школи життя. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для педагогів та батьків. Проте для усіх це – відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до нових знань, сподівань і звершень.

Упевнений, що цей першовересень принесе нові здобутки й перемоги, а спільна праця, єдність думок та наполегливість стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти.

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Будьте мудрими! Нехай у вас і ваших дітей в житті завжди буде місце для знання, добра, які завжди допомагають впоратися  з новими викликами сучасного життя. А новий навчальний рік принесе гарний настрій укожен освітній заклад, кожну родину та кожне серце!


Із вдячністю і повагою до Вас

начальник   відділу освіти

Зарічненської районної

державної адміністрації

Павло Володимирович Мельник

Останнє оновлення на Четвер, 31 серпня 2017, 14:57
 
СЕРПНЕВІ ПЕДАГОГІЧНІ СТУДІЇ PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 09:08

СЕРПНЕВІ ПЕДАГОГІЧНІ СТУДІЇ

29 та 30 серпня 2017 року проведено Серпневі педагогічні студії працівників освіти Зарічненщини.

У заходах взяли участь працівники районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної  адміністрації, керівники навчальних закладів району та їх заступники, учителі…

Учасники студій (працювало 23 секції) обговорили питання, що стосуються змін в галузі освіти, зокрема: оновлення змісту освіти, перехід від знаннєвої парадигми до компетентнісної, особливості інтегрованого навчання, надання свободи у діяльності вчителя, науково-методичного супроводу освітніх навчальних  закладів, формування нового освітнього середовища. Увагу акцентували на сутності змін у початковій школі, пілотуванні нового Державного стандарту початкової загальної освіти, оновлених програмах 5 – 9 класів, запровадженні компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів, реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі. Серед висвітлених питань – пріоритети виховання особистості в умовах  створення Нової української школи, оновлення змісту історичної освіти як основи формування національної свідомості, пріоритети діяльності психологічної служби та багато інших.

 
Робочі настанови керівникам загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів району напередодні нового навчального року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 31 серпня 2017, 09:06

Робочі настанови керівникам загальноосвітніх

та позашкільного навчальних закладів району

напередодні нового навчального року

28 серпня 2017 року в рамках практичної частини Серпневої конференції педагогічних працівників Зарічненщини відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів району.

У ході заходу, який пройшов під головуванням начальника відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації П. Мельника, були підведені підсумки проведення огляду готовності навчальних навчальних закладів  району до нового     2017 – 2018  навчального року.

Керівники  освітніх установ Зарічненщини ознайомилися з особливостями підготовки та організованого початку 2017 – 2018  навчального року, нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність закладів освіти у новому навчальному  році.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.