Головне меню

Пошук

Педпреса

Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
  • У США сталась стрілянина в школі, є загиблі
    Внаслідок стрілянини в американській старшій школі у штаті Кентуккі одна людина загинула, ще декілька поранені. Про це повідомляє AP з посиланням на повідомлення губернатора Метта Бевіна в Twitter, передає УНН. У повідомленні Бевін заявив, що це сталося у старшій школі округа Маршалл на південному заході штату Кентуккі. За його словами, підозрюваного у стрільбі було взято під […]
  • Освітяни проходитимуть інструктажі та навчання з охорони праці по-новому
    Положення встановлює порядок навчання та перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників закладів освіти, установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління МОН, а також учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів закладів освіти.     Наказом МОН від 22.11.2017 № 1514 викладено у новій редакції Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань […]
  • Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
    EdCamp’и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року. Торік Міністерство освіти і науки України вперше представило Концепцію Нової української школи — модель освітньої системи, яка базується на формуванні практичних навичок, критичного мислення та вихованні передусім загальнолюдських цінностей. Це була довгоочікувана подія — зміни у школі назрівали давно. Та після прийняття […]

Питання

Оцініть сайт відділу освіти?
 
Новини
Семінар PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 21 лютого 2018, 08:47

 

Семінар – практикум

для працівників психологічної служби

Соціально - психологічна служба – важлива частина цілісної системи освіти, яка поєднує в собі науковий, прикладний, практичний та організаційний аспекти. Діяльність психологічної служби спрямована на вирішення соціально-значущих проблем учасників освітнього процесу.

Саме тому 15 лютого   2018 року на базі Вичівської ЗОШ І-ІІІст. був проведений семінар – практикум з працівниками психологічної служби на тему: « Психолого – педагогічний  супровід розвитку творчого потенціалу учня шляхом формування творчої особистості вчителя». Метою семінару  було обговорити теоретичні і практичні  аспекти організації психолого – педагогічного супроводу розвитку творчого потенціалу учасників навчально – виховного процесу. Директор школи Костюкович Тетяна Миколаївна привітала учасників семінару та  розказала про співпрацю психологічної служби і адміністрації ЗНЗ. З презентацією «Net – Generation… Покоління вільних та самотніх» виступила методист РМК відділу освіти  Бабич Людмила Станіславівна. Методи роботи працівників психологічної служби  з різними типами сімей окреслила Полюхович Аліна Іванівна практичний психолог Олександрівської ЗОШ І-ІІст.

Цікавою та продуктивною була практична частина семінару, у якій досвідом своєї роботи поділилися соціальний педагог Войтович Тетяна Святославівна та практичний психолог Оленіч Світлана Сергіївна. Їхні тренінги викликали в учасників семінару особливий інтерес.  Слід відзначити професіоналізм педагогів, творче натхнення, бажання шукати нові шляхи для підвищення результативності навчально-виховного процесу в школі.

Родзинкою семінару стали інсценізації казки на новий лад « Телесик» та вистава « Кайдашева сім’я». Дані інтерактивні методи були продемонстровані як приклад того, що можна використати на уроках та у позакласній роботі. Виступи були емоційні, цікаві, практичного спрямування.

Програма семінару була насиченою й корисною. Зустріч пройшла на засадах конструктивної роботи, обміном думок та пропозицій.

 

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 08:55
 
Оподаткування репетиторів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 13:10
Вчителі та викладачі, які минулого року надавали репетиторські послуги, але не були зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності повинні зареєструватися, а також сплачувати податок та декларувати про майновий стан і доходи.

Зробити це слід до 2 травня включно поточного року за місцем своєї податкової адреси.

Доходи від надання репетиторських послуг оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором 1,5%, повідомляють у ДФС у Рівненській області.

До репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 13:12
 
Учитель року – 2018 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 08:26

Конкурс «Учитель року – 2018» відкрив нові обрії,

нові можливості та нові імена

в освітньому літописі Зарічненщини

14 лютого 2018 року відділ освіти  Зарічненської районної державної адміністрації радо зустрічав людей найшляхетнішої професії – педагогів.

За участю голів Зарічненської районної державної адміністрації та Зарічненської районної ради, начальника відділу освіти відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, лауреатів та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Цей Конкурс має давню історію і завдяки йому чимало талановитих вчителів змогли продемонструвати свої напрацювання та новаторські ідеї.

У цьому році Конкурс проходив у 4 номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Учасники продемонстрували високий професіоналізм та компетентність.

Учитель – це той, хто впевнено веде тернистим шляхом знань, огортаючи вірою у прекрасні вчинки, прикриваючи добротою зневіру, шукаючи майбутні переконання на сторінках історії, крокуючи назустріч майбутньому, сповненому щирих помислів у правильності вибору, та стверджувально, але невимушено, виховує патріота, юного українця, молоду генерацію великої держави – України.

Захід розпочався феєричним виступом наймолодших вихованців Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», які своєю дитячою безпосередністю, прекрасним виконанням номерів створили святкову атмосферу та подарували яскраві моменти.

Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Мельник, вітаючи конкурсантів та присутніх, наголосив, що на виконання Указу Президента України Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться з 1995 року з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. Павло Володимирович  висловив думку про те, що Зарічненщина  – це благодатний край, який славиться прекрасними освітянами, митцями, творчими та обдарованими учнями.

Анатолій Федорович Смаглюк, голова Зарічненської районної державної адміністрації, привітав поважну педагогічну громаду і наголосив, що вчитель – це найшановніша професія в суспільстві. Адже кожна особистість завдячує їм своїми досягненнями та здобутками. Побажав учителям гарних учнів, позитиву та віри у свої сили.

Аркадій Аркадійович Місюра, голова Зарічненської районної ради, акцентував увагу на тому, що кожен      педагог – унікальний, але той, хто має талант, поєднує його із мудрістю, наполегливістю, отримує вагомі результати. Сьогодні у цій залі присутні педагоги, які довели, що віра у свої сили, фахова майстерність, креативність допомагають буденну вчительську працю перетворити на захоплюючу подорож невідомими шляхами.

Серед цьогорічних переможців:

у номінації «Українська мова та література»:

І місце – Репецька Людмила Василівна, учитель української мови та літератури Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Бабич Оксана Афанасіївна, учитель української мови та літератури Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Червінська Олена Павлівна, учитель української мови та літератури Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

у номінації «Фізика»:

І місце – Чередько Дмитро Адамович, учитель фізики Серницької  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Чугай Олександр Миколайович, учитель фізики Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

у номінації «Фізична культура»:

І місце – Масюк Віктор Іванович, учитель фізичної культури Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Борейчук Леонід Васильович, учитель фізичної культури Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Дивульський Юрій Юрійович, учитель фізичної культури Річицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

Переможців Конкурсу було відзначено грамотами відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації та грошовими винагородами.

Завершальним акордом урочистого святкового дійства стала неперевершена композиція у виконанні юних вихованців Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».

Шановні учителі! Пишаємося вами та щиро бажаємо благополуччя і радості, любові і злагоди, натхнення й успіху!


Завідувач районного методичного кабінету               Л. Бабич

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 09:56
 
НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 08:26

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

14 лютого 2018 року в актовій залі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації під керівництвом начальника  відділу освіти Павла Володимировича Мельника та за участю   голови Зарічненської районної державної адміністрації Анатолія Федоровича Смаглюка, голови Зарічненської районної ради Аркадія Аркадійовича Місюри відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та їх заступників з навчально-виховної роботи, позашкільної освіти з питань імплементації нового Закону України «Про освіту».

Було розглянуто ряд питань, зокрема:

– про ключові зміни в дошкільній та початковій освіті, зумовлені новим Законом України «Про освіту»;

– про загальну середню освіту в контексті Закону України «Про освіту»;

– про інноваційні підходи до організації праці керівників закладів освіти як менеджерів і лідерів освітнього процесу у світлі вимог нового Закону України «Про освіту».

28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України «Про освіту», що регулює суспільні відносини в процесі реалізації конституційного права людини на освіту, права та обов’язки фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти, а також вносить зміни до цілої низки законів. Саме тому у ході наради було акцентовано увагу керівників закладів освіти району на  основних питаннях практичного застосування Закону України «Про освіту», зокрема, опрацьовано термінологічні зміни, питання щодо переоформлення установчих документів, прозорості та інформаційної відкритості, системи забезпечення якості освіти, доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, питання ліцензування освітньої діяльності, управління закладом освіти, процедури прийняття та звільнення педагогічних працівників керівниками навчальних закладів.

Із зазначених питань інформували завідувач районного методичного кабінету Л. Бабич, головні спеціалісти відділу освіти Ю. Саган, С. Процюк,       О. Полюхович.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 08:26
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 30

Годинник

Ulti Clocks content

Корисні лінки

Банер

ПОГОДА

Copyright 2010. Design by Petrovets.